Clatronic DR 3280

Clatronic DR 3280 - parný čistič Inovatívny parný čistič značky Clatronic, ktorý celý váš dom či byt prežiari hygienickou čistotou bez chemikálií. Využíva pritom sily vodnej...
2 789 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 037 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 417 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta78 % • 4 986 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 52 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma76 % • 848 recenzíDalší informace

síťové

• , zakoupeno v Allegro.cz

dobré

• , zakoupeno v ivatofi

• Tento produkt jsem se rozhodla zakoupit z důvodu malování doma a pevně jsem doufala,že to bude skvělý pomocník.Vůbec jsem se nezmýlila.Tak perfektně umytou koupelnu jsem dlouho neměla.Mohla jsem na tom nechat ruce,ale s tímto parním čističem bylo vše snadné.Mám vymalováno a mohu říct,že i velice dobře a snadno uklizeno.Už jsem ho i doporučila i s předvedením co umí a ihned si ho kupovali další.Neshledala jsem na něm žádnou závadu,vše je OK.Vyčistila jsem tím okna,žaluzie,koberec,dlažbu,obklady,no prostě vše.
    • Má velkou sílu a tak pozor na lakovaný nábytek.

velká nádrž na vodu

5.2 kg
Napájení
síťové

Clatronic DR 3280 - parný čistič

Inovatívny parný čistič značky Clatronic, ktorý celý váš dom či byt prežiari hygienickou čistotou bez chemikálií. Využíva pritom sily vodnej pary, ktorá dokáže veľmi účinne odstraňovať nečistoty a zároveň dezinfikovať. To všetko bez vodného kameňa.

Čistič je schopný vyvinúť tlak až 4 bary, pričom využíva paru z 1,5 litrovej nádoby. Pre zaistenie bezpečnosti nechýba tlakový ventil a bezpečnostné veko. Motor má príkon 1500 W. Súčasťou je aj hadice a parná kefa, ktorý zaručuje veľmi pohodlné čistenie podlahy, či už ide o koberce či chúlostivejšie materiály. Ovládanie pary je umiestnené priamo na rukoväti, takže ju môžete pohodlne regulovať podľa potreby. Súčasťou balenia je celkom 10 kusov príslušenstva, ktoré sa hodí na čistenie mnohých povrchov a materiálov v domácnosti. Na prístroji nechýba LED indikácia stavu vrátane signalizácie nahrievanie, vedľa ktorej nájdete aj praktickú priehradku na drobné príslušenstvo.

Parné čistenie

Vďaka možnosti parného čistenia sa stane vaša domácnosť najčistejšie na svete, a pritom nebude treba žiadnych chemikálií a vôní. Práve vodná para je totiž najúčinnejší v boji proti akejkoľvek špine. Aj zaschnuté škvrny od jedla či kvapky krvi veľmi ľahko odstránite vysokou teplotou pary. I keď budete čistiť náročné povrchy ako sklo, vždy máte istotu čistenie bez šmúh a vodného kameňa. Výsledok bude tiež výrazne lepšia ako pri chemickom čistení.

Základná špecifikácia: parný čistič  10 kusov príslušenstva príkon 1500 W nádoba 1,5 litra tlak 4 bary bezpečnostný tlakový ventil čistí, dezinfikuje a odmasťuje kompaktné rozmery

Dezinfekcia

Pretože vodná para dokáže likvidovať veľmi účinne všetky plesne a mikróby, stáva sa tento čistič veľmi účinnou zbraňou práve proti tomuto typu nečistôt. Ľahko tak môžete dezinfikovať veci, pri ktorých inak máte strach, že by mohli byť škodlivé napríklad pre dieťa. Stačí len využiť silu pary a rýchlo umyť obľúbené hračky. Priamo ideálne je potom na dezinfekciu kúpeľní. Vodná para nezanechá žiadne zvyšky, len čistotu.

Odmasťovanie

Treťou funkciou, ktorú tento čistič zvláda, je odmasťovanie. Ak sa vám napríklad v garáži rozleje olej, podlahu efektívne nielen vyčistíte, ale tiež dokonale odmastíte. K tomuto účelu samozrejme poslúži aj rozsiahle príslušenstvo, ktoré v balení nájdete. Bez zvyšku vodného kameňa, bez nepríjemného zápachu.

Technické parametre:

• Kapacita: 1,5 L
  • Výkon: 1500 W
  • Dĺžka kábla: 5 m
  • Parný tlak: 4 B
  • Energia: 230V

Podsvietený vypínač

Mäkká rukoväť

Príslušenstvo: dvojdielná rozšíriteľná nasúvacá rúrka podlahová kefa s handričkou a držiakom netkaná čistiace textílie stierka na okná dva druhy trysiek dve okrúhle kefy v rôznych veľkostiach lievik na vodu • meracie kadička

• , zakoupeno v Allegro.cz

dobré

• , zakoupeno v ivatofi

• Má velkou sílu a tak pozor na lakovaný nábytek.

• -čistí
    • -množství nástavců
    • -rukojeť při zmáčknutí skřípne malíček
    • -po půl hodině používání puchýř v dlani
    • -velmi tvrdá a tlačící rukojeť
    • -přestal fungovat, když se omylem šláplo na hadici

Za cenu tohoto výrobku se jistě dá pořídit i kvalitnější a uživetelsky příjemnější výrobek. I když uznávám, že pára špínu odstraní kvalitně, díky nevhodné rukojeti nelze pracovat tak dlouho jak by bylo potřeba.

• Mytí oken
    • Krátká šnůra
    • Na mytí podlah naprosto nevyhovující

Byla jsem zklamaná, krátká šnůra, při mytí podlah se špína zachytí jen po obvodu hadříku.
    Snad jediné v čem splnil mé očekávání bylo mytí oken.

velká nádrž na vodu

• čistí spáry
  • , zakoupeno v Conrad

Čekali jsme od tohoto produktu trochu víc. Čištění je trochu pomalé. Dostačující na menší plochy. Pohovky, matrace atd. Na čištění koberců to není moc vhodné.

• Nedoporučuji, přestala fungovat pára a vytekla voda z nádržky. Provolal jsem spoustu peněz a nikde jsem nesehnal servis na tento produkt.
    • Náhradní nádržku jsem nesehnal.

• +velká nádrž na vodu
    • +bohaté příslušenství
    • +nízká cena
    • -krátká šňůra
    • -rukojeť se po 10min zahřeje
    • -od žádného parního čističe nečekejte že Vám vydrbe troubu, gril a vodní kámen jen tak (to je možné jen v reklamě za podpory PC triků)

Můj první dojem byl o nadšení.
    +Radiátory: Koupil jsem ho hlavně kvůli čištění radiátorů (profouknout je shora dolů, doporučuji napřed vysát co půjde). Radiátory vyčistil bezvadně!
    +Zrcadla: Při čištění zrcadel jsem sundal z nástavce gumu. Měl jsem dojem, že přehřátá guma zanechává šmouhy. Potom stačilo jen setřít papírovou utěrkou a zrcadla byla perfektně čistá. Takže zvládne i okna.
    +Nábytek a palubky: Nábytek a dřevěný (lakovaný) obklad stěn... stejně skvělý výsledek a stejně snadno.

Můj druhý dojem naštvání.
    -Šňůra je nepříjemně krátká. Ještě že máme všude zásuvky.
    -Rukojeť, přímo v místě kde ji držíte, je žebrovitá. Po 10min se silně zahřeje a hrany Vám začnou připadat ostré. Měl jsem pocit, že jsem ten nácek z Dobyvatelů ztracené archy, jak si obtiskl do dlaně ten náhrdelník. Pomohla by kuchyňská rukavice.
    -Trouba... no, to je možné opravdu jen v reklamě. Standardní postup o 1) nahřátí trouby, 2) použití chemie a teprve 3) po setření chemie použít parní čistič. Kartáček se zanesl připáleninami a pak všude všechno rozmazal a umazal. Takže zase nutná chemie, protože sklo dvířek trouby bylo celé umaštěné. Prostě nepoužívejte kartáček, pokud nechcete na závěr použít chemii a mít troubu cítit chemií.
    -Vodní kámen, jasně, v reklamě je všechno možný. Bez chemie to prostě nejde.
    +/-Desinfekce párou je jasná věc. Ale musíte opravdu hodně zblízka. Už 10cm od trysky bez problému udržíte ruku v tryskající páře neomezeně dlouho.

Celkový dojem... jsem spokojen.
    Že dochází voda poznáte podle toho, že se stále častěji zapíná ohřev. Nakonec se ohřev nezapne a Vy jste bez páry. Nádržka je prázdná. VENTIL SUNDEJTE PRO DOLITÍ AŽ PO TOM, CO VYSTŘÍKÁTE ZBYTEK PÁRY A IDEÁLNĚ AŽ PO TOM CO STROJ TROCHU VYCHLADNE. JINAK SI KOLEDUJETE O VÝTRYSK ZBYTKU PÁRY DO OBLIČEJE.

Holt člověk nesmí věřit reklamě na podobné výrobky. A pokud parním čističem budete udržovat troubu, dřez a koupelnu pravidelně, tak by to mohlo skutečně fungovat bez chemie.

• vybavenost,cena