Kärcher SC 1 Premium Floor Kit 1.516-226.0

Dvoukomorová nádržka
Naviják přívodního kabelu

Mám to,co jsem chtěl.

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Funguje dobře, naprosto splnilo očekávání.
  • , zakoupeno v DANESI s.r.o.

Chtěla jsem malý čistič do ruky z důvodu lepší manipulace a zároveň výkonný. Čistič má dost nástavců pro různé typy čištění. Skvělý je i nástavec na podlahu. Vyzkoušela jsem všechny nástavce a dobře čistí zanesené spáry, obklady, WC (především úchyty u prkénka spojené s mísou), umyvadlo, vanu, baterie atd. Vzhledem k tomu, že jsem chtěla parní čistič do ruky (výrazně menší nádoba na vodu než u velkých čističů), musím při velkém úklidu častěji dolévat vodu. Jinak jsem velice spokojená.

Tlak páry
Bezpečnostní ventil
Seřízení výšky
Dvoukomorová nádržka
Naviják přívodního kabelu

Kompaktní parní mop SC 1 Premium Floor Kit 2 v 1 čistí 100% bez chemie. Výkonná pára a vhodné příslušenství jako je prodlužovací násada Premium zajistí dokonalou čistotu dlaždic, varné desky, digestoře i nejmenších spár a rohů. Parní mop odstraní až 99,99 % všech běžných bakterií domácností. V jediném okamžiku jsou tak odstraněny odolné skvrny, vodní kámen i mastnota. Podlahová hubice Classic vytvoří z čističe během chvíle parní mop. Pro uložení je potřeba minimum místa.

3zákazníci nedoporučují produkt

Mám to,co jsem chtěl.

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Funguje dobře, naprosto splnilo očekávání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt mi dosud nebyl dodán.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• materiálové zpracování
    • variabilnost nástavců a příslušenství
    • vysoká účinnost
    • zásobník na vodu má celkem malý obsah (2 dcl)

Přes počáteční nedůvěru, zařízení překvapilo svojí účinností. Pro delší používání je potřeba často doplňovat zásobník. Rozumný poměr cena/výkon. Mohu pouze doporučit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nemám výhrady - je výkonný, ergonomický, úsporný, skladný

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Zatím jsem nevyzkoušela.

RYCHLÝ ÚKLID, ÚČINNÝ.

Super pomocník.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem nadšená. Funguje výborně, už uklízím jen s parním čističem.