Hoover SCM 1600

• 7m dlouhý přívodní kabel
    • 5barů tlak páry
    • množství příslušenství
    • Nádoba na vodu není odnímatelná jak se píše a není vidět kolik je v ní vody
    • Zpočátku plive vodu než začne jít pára,ale to není problém.

Zatím jsem použil na podlahu a mohu říci,že produkt splnil mé očekávání.Je dobré nejprve vysát aby se hadřík tolik nešpinil.
    Přesto že nějaké chybičky produkt má,tak jej doporučuji.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Poměr ceny a kvality, dostatek nástavců, zatím jsem velice spokojena
    • Trošinku složitější manipulace, kabel, a zpočátku je například podlaha mokřejší, ale jakmile ubyde trochu vody a tak minutku se používá začne sršet pára, jsou to maličkosti, nevadí mi

Nízká cena, množství nástavců a využití
    Kabel se nenavíjí, ale je to maličkost, zpočátku jde z přístroje voda, ale po chvilce je vše ok
    Využito na čištění podlah, sedačky, koupelny, sporáku, vše super, okna jsem ještě nezkoušela

• , zakoupeno v megaelektro.net

Velikost nádržky
1.5 l
6 kg

Parní mop Hoover SCM1600 011 STEAMJET

Příkon 1600W, tlak 5Bar, množství páry 90g/min, doba provozu 30 min, objem nádržky 2l, bohaté příslušenství

Výkon a vlastnosti:

• Délka kabelu (m): 7
  • Adaptér na koberec: Ne
  • Mop: Ano

Příslušenství:

Prodlužovací trubka (3 ks)

Textilní podložka

Stěrka na okno + příslušenství na: čalounění

Velký kulatý kartáč

• Hrubá váha s obalem (kg): 6,6

3zákazníci nedoporučují produkt

• Nízká cena
    • Dlouhá přívodní šňůra
    • Přistroj nemá takovou sílu jakou jsem očekával vyčistit spáry v koupelně bylo skoro nemožné s tím to přístrojem
    • Přívodní šňůra není kam namotat nebo mohla by být samonavijecí
    • Při třetím užívání se přistroj porouchal tak jsem zvědav jak bude probíhat reklamace

Rozhodně nedoporučuju

• tlak 5bar
    • Po pár minutách použití se rozpadl malý kartáček a i návlek na stěrku.Více jsem raději nezkoušela. vypouští ze začátku více vody než páry.

Na parní čistič jsem se moc těšila, ale zklamal mě. díky vstřícnému jednání obchodu euronics mi vrátili peníze.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• 1,5litrů nádoba na vodu
    • 7m dlouhý přívodní kabel
    • 5barů tlak páry
    • množství příslušenství
    • Nádoba na vodu není odnímatelná jak se píše a není vidět kolik je v ní vody
    • Zpočátku plive vodu než začne jít pára,ale to není problém.

Přesto že nějaké chybičky produkt má,tak jej doporučuji.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Poměr ceny a kvality, dostatek nástavců, zatím jsem velice spokojena

Nízká cena, množství nástavců a využití

• , zakoupeno v megaelektro.net

Supr !

• Poměr cena-výkon-obsah kapaliny
    • - tyč je na díly
    • - není zjistitelné množství nalité kapaliny
    • - zpočátku kape voda

Popravdě už zde má recenze je pod uživatelem lucipola, jen jsem ji nepsala pod přihlášením, ale parní čistič už mám nějakou chvíli a tak mohu doplnit. Stále ho chválím i když jsou věci (chybky) co bych být výrobcem "vychytala" jako například:
    : na podlahové čištění by byla super tyč vcelku, jak je na díly tak je trochu vachrlatá;
    : rozhodně bych někde na tělo přidala tu rysku co by ukazovala hladinu vody;
    : pak to první "vyplivnutí" vody, na to bych upozornila.
    Čistič se trošku dýl nahřívá, ale vidím to v tom, že má oproti jiným čističům větší obsah vody. Také pokud napáříte v kuse a třeba čistič na chvilku necháte ležet, tak se v hadici a tyči pára ochladí a přístroj si zase před párou "uplivne", je třeba s tím počítat.
    Pára si poradí s lecčím: psí slintíky, asfalt, mastnota na grilu, mastnota v digestoři.
    Na ten kovový filtr v digestoři super, nemusela jsem ho namočit do vany v odmašťovacím přípravku a drbat rejžákem, prostě jsem po něm (sice taky ve vaně) chvíli jezdila s malým kartáčovým nástavcem a pářila, dokonce se mi podařilo odpářit i mouchu co do té kovové vícevrstvé síťky zalezla.
    Jsem ráda, že čistič mám. Jako kapalinu - používám kondenzovanou vodu ze sušičky. tu přiliji přes kávový filtr a používám jak do žehličky, tak do parního čističe, neboť máme doma velmi kamenitou vodu.
    Přes chybky, které čistič má ho doporučuji.

• Objednala jsem si toto zboží,na yákladě recenzí a proto, že bylo výsloveně uvedeno, že pokud si ho objednám v pondělí, ve čtvrtek mi bude doručeno. Bylo to pro mně důležié, chystala jsem důkladný úklid po malování.
    • Bohužel, tenot int. obchod spolupracuje s nesolidním dopravcem a jak zjistíte, nikdo za nic neodpovídá a nikdo za nic neručí. Vzhledem k e-mailu od obchodu, co všechno si mám ověřit, než podepíšu převzetí, asi jsou si jeho nespolehlivosti vědomi, že nepřijede vůbec-poslal zboží někam jinam, mě neupozornili. Proto jsem obchod zrušila a hledám obchod, kde si ho prostě koupím osobně.

Možná, že kdyby obchod vyměnil dopravce, za spolehlivého, který doručuje na základě úmluvy, který zboží neničil, bylo by víc spokojených zákazníků. Já osobně bych si přepravu i zaplatili, jenom kdybych se mohla spolehnot, že zboží dostanu tehdy, kdy ho potřebuji. Zjištění, že nikdo za nic nemůže a já nemám nic, mě bohužel připadá doby, nedávno minulé-tzv. objektivní a subjektivní příčiny.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• hledala jsem parní čistič, který má výkon a větší obsah nádoby
    • tento produkt to splňuje a jsem s ním spokojena.
    • čistí výborně i spáry a dlažbu
    • na okna jsem ho zatím nepoužila, ale určitě bude výborný
    • vadí mi, že není možné vidět, kolik vody zbývá v nádobě

zatím jsem s ním pracovala málo, mám ho krátký čas. Ale vybrala jsem dobře a jsem spokojena. Určitě bych ho doporučila i ostatním zájemcům.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• hodně příslušenství, velká nádržka na vodu - vydrží dlouho dělat páru
    • kabel není navíjecí, ale o tom jsem při koupi věděla

kvalitní přístroj za dobrou cenu

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• Parní čistič s výkonou párou, velkou nadržkou na vodu a možností použití vlastních hadrů.
    • - po zapnutí a nahřátí přístroje je třeba první "páření" provést třeba nad umyvadlem, neb kape voda
    • - nikde není přehled kolik vody jste do přístroje nalili
    • - u nástavce na podlahy mi vyskakuje křidélko pro uchycení textýlie

Parní čistič - mop jsem vybrala po dlouhé úvaze, kdy jsem srovnávala výkon, objem páry, objem nádobky na vodu a taktéž možnost použití vlastní textilní utěrky a samozřejmě ceny. Přestože tento výrobek mnoho recenzí neměl, zvolila jsem jej neb byl cenově nejvýhodnější.
    První použití čističe ve mě vyvolalo melancholii a pocit, že jsem si pořídila dost drahou napařovací žehličku.
    Z přístroje se vyvalila voda a pak až pára, nicméně toto se děje pokaždé, že nejprve než vyjde z nástavce pára, vyjde voda co zůstala od minulého použití.
    Mé poznatky uvedeu v bodech:
    : po použití zůstává podlaha mokrá/vlhká, ale poměrně krátkou dobu, rychle schne
    : na podlahový nástavec leze jednoduše přidělat jakýkoliv hadr a lze jej používat, není potřeba kupovat prefabrikovaný, přesně sedící hadřík/nástavec, neboť k přichycení slouží dva "zobáčky", pravdou je, že mě jeden na jedné straně vyskakuje, ale lze ho zase snadno nandat. Hadr pouze otáčím a zvládnu s jedním vytřít cca půl místnosti (cca 5m2)
    : spáry na podlaze jsem čistila v kleče za pomoci malého nástavce - plastového kartáčku, uvolněnou špínu jsem stírala hadrem, na nástavec se nemusí tlačit pouze se spáry přejíždí, ale já musela opakovaně
    : zkoušela jsem i dveře vestavěné skříně se zrcadlovou výplní, dlaždičky na stěnách koupelny, dveře, vše šlo dobře a používala jsem podlahový nástavec s přichyceným hadrem
    : podlahu jsem čistila už asi 5x a zatím musím konstatovat, že psí slintíky a ťapičky mizí jedna radost
    : spotřeba vody je v mém případě jedna nádržka (1,5l) na celé přízemí domu což je cca 45m2 (2+k+koupelna a chodba)
    : přistroj je dobře složilený a nezabere příliš místa
    : není pravdou jak někde v popisu píší, že přístroj má odjímatelnou nádobku na vodu, ta je součástí stroje a bohužel není vidět kolik vody obsahuje, takže pokud nechcete vodu pokaždém použití vylívat, může se vám stát že při doplńování vody přelijete, nicméně stroj je celkem malý a tak lze vodu odlít, třeba do umyvadla nebo do vany, já neboť máme opravdu hodně tvrdou vodu používám destilovanou vody nebo kondenzovanou vodu ze sušičky
    : po úklidu podlahy a recyklování vody ze sušičky mi tedy zbude jen několik vlhkých hadrů, které vyperu na 20min program v pračce
    : k nástavci na čalounění nebo okna je přidán jeden návlek z
    froté, což když budete přejíždět větší plochy je málo, neb jej musíte měnit, já již mám připraveno staré napínací froté prostěradlo ze kterého si návleky vyrobím, ale uvažovala jsem i že na ten nástavec navleču starou ponožku
    V konečné fázi jsem s čističem spokojená a jsem ráda že nemusím nikam běhat s kýblem plným vody obohacené desinfekčním přípravkem, abych poklidila po našich domácích mazlíčcích.