TESLA SteamPower FX30

TOP 42 v kategorii Parní čističe

TESLA SteamPower FX30

2v1: parní mop + ruční parní čistič - čistí, dezinfikuje a ničí až 99,9% bakterií a zárodků - kombinuje silný parní výkon a čisticí prostředek, bohaté příslušenství...
1 789 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 917 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 632 recenzíDalší informace

2.3 kg
Napájení
síťové

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Pracovala jsem s ním pouze jednou. Nevyhovuje mi pro mé účely.

Dobrý den, Lucy,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi parního mopu TESLA SteamPower FX30. Mrzí nás, že produkt nevyhovuje Vašim potřebám, ale abychom mohli lépe porozumět situaci a případně pomoci s řešením, bylo by pro nás velmi užitečné zjistit, co přesně Vám na mopu nevyhovuje.

Rozumíme, že každý uživatel má specifické požadavky a potřeby, a co nevyhovuje jednomu, může být ideálním řešením pro jiného. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomůže nám zlepšit naše produkty a služby.

Pro další otázky nebo pomoc nás neváhejte kontaktovat na [email protected].

• , zakoupeno v OKAY.cz

Chtěl jsem ho hlavně na čištění koberce. Koberec byl vyluxovaný, ale nakonec ho spíše jen osvěžil. Místa, která byla procházením tmavší, zůstala stejná. Pára šla, dělal jsem to opakovaně, měl i saponát. Nic.

Dobrý den Radku,
    velice nás mrzí, že jste nebyl s výsledkem použití našeho parního mopu TESLA SteamPower FX30 spokojen. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Parní mop není určen jako tepovač koberců nebo mokrý vysavač. Jeho hlavním účelem je povrchové čištění a dezinfekce podlah, i když s kobercovým kluzákem dokáže oživit původní vzhled vašeho koberce. To ale bohužel nemusí stačit na odstranění hlubších skvrn či procházených míst, jak jste zjistil. Je možné, že na hloubkové čištění koberce budete potřebovat specializované zařízení.

V případě dotazů či přání jsme Vám k dispozici na [email protected].

• , zakoupeno v TESLA

Hrozný. Někde vyndat ruční čistič. A ani dole vůbec zapnout on tlačítko! Pro čištění podlahy. Nefunkční a už nikdy . Je vzhledově jen pěkný. A i padalo z toho to výko dole u mopu .

TESLA (prodejce)

Dobrý den, Renato,
    velice nás mrzí, že jste měla problémy s naším produktem TESLA SteamPower FX30. Je pro nás prioritou, aby naši zákazníci byli s našimi produkty spokojeni.

Pokud jde o problém s vypnutím a zapnutím parního mopu, mělo by být možné jednoduše ovládat mop pomocí tlačítka umístěného na jeho těle (tl. č. 6 / manuál). Pokud tlačítko nefunguje správně, mohlo by dojít k technické závadě, kterou bychom rádi pro Vás vyřešili.

Pokud máte problémy s odpojením ručního čističe, mělo by to být možné udělat jednoduše stisknutím tlačítka pro odpojení (tl. č. 4 / manuál), které je rovněž umístěno na těle mopu.

Výpadek části mopu je rovněž nepřijatelný a toto bychom rádi vyřešili.

Pokud máte jakékoli další problémy s produktem nebo potřebujete pomoc s vyřešením těchto problémů, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Ceníme si vaší zpětné vazby a uděláme vše pro to, abychom vám pomohli.

Děkujeme a přejeme Vám krásný den,

Napájení
síťové

• 2v1, parní mop + ruční parní čistič
  • čistí, dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií a choroboplodných zárodků
  • umožňuje kombinaci silného parního výkonu a čisticího prostředku pro maximální čistící efekt
  • bohaté příslušenství

Parní mop TESLA čistí vaše podlahy rychle a hygienicky
TESLA SteamPower FX30 je ideální pro čištění a dezinfekci podlah, dlaždic, obkladů, koberců, oken, vodovodních baterií, zrcadel, pečicích trub, toalet, grilů, čalounění a mnoha dalších. Snadno se používá díky rychlému uvedení do provozu, odnímatelné rukojeti a bohatému příslušenství, které vám umožní vyčistit i hůře dostupná místa.

Podlaha bez bakterií
Snadno, a především hygienicky vyčistíte doslova každou podlahu. Horká pára odstraní prakticky všechny nežádoucí bakterie a choroboplodných zárodků. To je dobrá zpráva zejména, pokud máte domácí mazlíčky nebo malé děti, které si rády hrají na podlaze.

Odstraní mastnotu a zaschlou špínu
TESLA SteamPower FX30 si poradí i s povrchy silně znečištěnými mastnotou, olejem nebo zaschlým jídlem. V těchto případech je možné k horké páře přidat navíc také čistící prostředek.

Velmi rychlé uvedení do provozu
V současné uspěchané době uvítáte jeho rychlé a jednoduché použití. Naplníte vyjímatelný zásobník vodou, připojíte ho k napájení a zapnete. Parní mop se nahřeje do 25 sekund, poté nastavíte intenzitu páry a můžete uklízet.

Široké využití pomocí nástavců v balení
V balení parního mopu TESLA SteamPower FX30 naleznete bohaté příslušenství vhodné pro konkrétní povrchy - velký a malý kulatý kartáč, který využijete třeba v koupelně, úhlová tryska, tryska s rozptylovačem páry vhodná pro větší plochy, koncentrovaná tryska a okenní stěrka s čistící textilií na skleněné povrchy. S kobercovým kluzákem oživíte původní vzhled vašeho koberce a prodloužíte tak jeho životnost.

Čistící mop z mikrovlákna
Po skončení úklidu stačí čistící mop vyprat v mýdlové vodě. Pokud jej přesto potřebujete vyměnit, v balení naleznete další dvě čistící tkaniny z mikrovlákna.

• 2v1, parní mop + ruční parní čistič
  • 2 režimy provozu: pouze pára nebo pára + čisticí prostředek pro silně znečištěné povrchy a zaschlou špínu
  • ideální pro čištění podlah, dlaždic, obkladů, koberců, oken, vodovodních baterií, zrcadel, pečicích trub, toalet, grilů, čalounění atd.
  • čistí a dezinfikuje až 99.9 % bakterií a choroboplodných zárodků
  • umožňuje kombinaci silného parního výkonu s použitím čisticího prostředku
  • světelná indikace nahřívání a připravenosti páry
  • teplota páry až 110 °C
  • bezpečné použití na všech typech utěsněných podlahových povrchů
  • trojúhelníková hlava pro snadné čištění v rozích
  • nastavitelná intenzita vypouštění páry
  • skládací rukojeť (po složení výška pouhých 70 cm)
  • otočná hlava umožňuje pohodlný pohyb mopu kolem nábytku a v omezených prostorech
  • snadno vyjímatelný zásobník na vodu 300 ml
  • zásobník na čistící prostředek 180 ml
  • ergonomicky navržená rukojeť pro snížení napětí v ruce a zápěstí
  • háček pro upevnění napájecího kabelu
  • červeně podsvícené zapínací/vypínací tlačítko

Specifikace

• náhradní čistící tkanina z mikrovlákna, na výměnu, 3 ks
  • velký kulatý kartáč
  • malý kulatý kartáč
  • úhlová tryska
  • tryska s rozptylovačem páry (pro větší plochy)
  • koncentrovaná tryska
  • okenní stěrka s čistící textilií
  • plastová odměrka na vodu 250 ml
  • kluzák na koberce
  • uživatelský manuál

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Pracovala jsem s ním pouze jednou. Nevyhovuje mi pro mé účely.

Dobrý den, Lucy,

Pro další otázky nebo pomoc nás neváhejte kontaktovat na [email protected].

• , zakoupeno v OKAY.cz

Dobrý den Radku,

V případě dotazů či přání jsme Vám k dispozici na [email protected].

TESLA (prodejce)

Dobrý den, Renato,

Výpadek části mopu je rovněž nepřijatelný a toto bychom rádi vyřešili.

Děkujeme a přejeme Vám krásný den,
    tým TESLA

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• snadný úklid
  • , zakoupeno v HITYshop.cz

• splňuje to co má

je připojení kabelem, ale to jsem věděla

• - kvalita

Snad nejhůř vyrobený produkt co jsem měl tu smůlu vyzkoušet. Nádobka na vodu nedoléhá, takže jí tam člověk musí silou natlačit co 2 minuty, všechno vrže a ohýbá se, tlačítko na vypouštěni čistícího prostředku se zaseklo hned první vytírání. Opravdu nejhorší věc, co jsem kdy používal.

TESLA (značka)

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že nejste s produktem spokojeni. Prosíme, kontaktujte nás na [email protected] a zašlete nám fotografie Vámi uvedených problému + nákupní doklad. Situaci prověříme a sdělíme další postup.

S pozdravem,

• , zakoupeno v MALL.CZ

• máme jej krátce
  • , zakoupeno v TESLA

• zatím spokojenost, mám ho krátce, jednoduchá obsluha, lehký a hodně účinný mop, nečistoty se doslova rozplynou

• Podlaha ke krásně čist
    • zatím nic
  • , zakoupeno v TESLA

Velká spokojenost. Funguje skvěle neteče nekape tak velké OK.