Nejnovější recenze ze sekce Parní čističe

MAXXX 5v1

MAXXX 5v1

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz OLDA, MLADA BOLESLAV

Přidáno: 23. ledna 2024

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

vše bylo a je Ok moc děkuji.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Zdenek

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Splňuje předpoklady, na dotazníky je ale třeba vzít si náhradní volno. Otravné.

Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix Premium 1.513-253.0

Pavel Pavel

Přidáno: 18. ledna 2024

• 2 v 1
  • dlouhý kabel
  • nekvalitní plasty - parní hlavice se po roce užívání rozpadá
  • způsob uchycení mopovací textilie dlouho nevydrží, chytá špínu, hadr je po pár úklidech na vyhození
  • nádobka na saponát z tenkého plastu - zlomily se úchytky a nejde bez toho přichytit
  • háčky na kabel se zachytávají při úklidu za oblečení (obecně kabel často překáží)
  • docela těžké při větším úklidu

Ze začátku super, po čase se začnou projevovat nevýhody, příště půjdu do něčeho jiného...

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Šupinka

Přidáno: 17. ledna 2024

(naposledy upraveno 17. ledna 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Značky Silvercrek mě nezklamala, poměr cena a kvalita

SILVERCREST SDM 1500 D3

• funkce
  • údržba
  • ovládání
  • design
  • nástavec na větší plochu není v příslušenství

S přenosný čističem koberců a čalounění BISSELL SpotClean Hydrosteam Pro jsem spokojený. Ovládání je snadné. Nádoby na čistou i špinavou vodu jsou dostatečně velké pro běžné užití v domácnosti. Velmi mile mě překvapilo jak vysavač dobře saje a čistí. Výhodou je samočištění a především užití na více povrchů. Celkový desing vypadá hezky. Jeho celková velikost i váha je vyhovující. Mezi příslušenství, které je dostačující bych ocenil širší nástavec na větší plochu. Tento čistič bych doporučil.

MAXXX SCM-101A

MAXXX SCM-101A

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2024

(naposledy upraveno 12. ledna 2024)

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Toto bylo doručeno v pořádku a funguje dobře.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 11. ledna 2024

• Super rozměr
  • vůči velikosti má tah
  • jednoduché ovládání
  • ideální řešení pro domácnost s domácími mazlíčky
  • je hlučnější

SpotClean HydroSteam Pro 3700N Orbico skvěle kombinuje praktičnost a efektivitu, což z něj činí užitečný doplněk do každé domácnosti. Začněme vysavačem - jeho sací síla je dostatečná k tomu, aby měla schopnost účinně odstranit nečistoty a prach z různých typů povrchů. Zvládá jak koberce, tak tvrdé podlahy a zanechává prostor krásně čistý. Co se týče parního odstraňovače skvrn, pára efektivně rozpouští a odstraňuje i ty nejzašlejší skvrny, např. na kobercích či potaženém nábytku. Navíc je skvělé, že tento přístroj pracuje bez použití agresivních chemikálií. Celkově je design tohoto víceúčelového zařízení moderní a ergonomický, a jeho ovládání jednoduché a intuitivní. Funkce a možnosti, které nabízí, z něj činí nástroj pro efektivní úklid domácnosti s nemalou úsporou času. Tento výrobek mohu s klidem doporučit každému, kdo pro svoji domácnost hledá spolehlivý víceúčelový vysavač a parní odstraňovač skvrn.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Nakoupil jsem a zatím jen zprovoznil a vyzkoušel funkčnost.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Michal

Přidáno: 10. ledna 2024

• Extra nízká cena
  • Na rychlé čištění super
  • Uvítal bych víc těch hadrovejch návleků

Super čistič za nízkou cenu (byl v akci asi za 299, nebo 399), na čištění obkladů, baterií, vany je to super věc. Zkoušel jsem i okna a taky dobrý :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• kompaktnost - malý, lehký, mobilní
  • intuitivní , hned připravený k použití
  • průzor a nádoba na špinavou vodu
  • bez nutnosti použití chemie
  • nezastane klasický vysavač
  • velká spotřeba čisticího prostředku (ale lze používat i bez)
  • nemá samonavíjení
  • na menší plochy

Líbí se mi jednoduchost použití (pára je připravená celkem rychle) a taky řešení oddělených nádob na vodu. Voda sice ubývá rychle, ale nádržka má držadlo, tak jde jednoduše přenést, doplnit a pak i vypláchnout. Je průhledná, stejně jako průzor na nástavci, takže člověk pěkně vidí, co vyčistil (a nestačí se divit). Pára si poradila i se staršími skvrnami. Oceňuji, že součástí balení je kromě koleček a nástavců i čistící prostředek, který sice rychle ubývá, ale vysavač lze používat i bez něj. Hlučný je podle mě průměrně. Je škoda že ho nejde používat i jako běžný domácí vysavač a nemá trubku, takže je vhodný spíše pro čištění menších ploch.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Vaklav

• Cena a recenze

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Anonym

• Levné
Black&Decker FSM1630

Black&Decker FSM1630

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. ledna 2024

• Fungoval dobře, výhoda možnosti přidané páry.
  • Nelze zajet např. pod (zvýšenou) postel.
  • Necelý měsíc po záruce prostě najednou přestal fungovat. Oprava se nevyplatí. Velké zklamání.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Design
  • Snadné čištění
  • Poměrně lehký do ruky
  • Filtrace nečistot
  • není příliš univerzální
  • malé nástavce
  • nevhodný na větší plochy

Tento přístroj, který má pomoci s úklidem se mi nejvíce osvědčil na úklid vnitřku auta, kde jsem se dostala do všech záhybů, auto tím dobře vysála a celkově vypadalo poté mnohem lépe. Oceňuji, že je přístroj lehký do ruky, snadno se čistí a špinavá voda se sama filtruje do druhé nádoby. Co mě však zklamalo, tak mi nepřijde, že by byl nějak extra víceúčelový a dobře odstraňoval opravdu odolné skvrny. Očekávala jsem, že mi více nahradí běžný vysavač, avšak přiložené nástavce jsou velmi malé a na velké plochy je nevhodný. Když tím vyčistíte koberec, vypadá sice na pohled trochu lépe, ale není to nic, co by nezvládla i obyčejná voda. Vyzkoušela jsem ho i na některé skvrny na kobercích, ale nijak zásadně si s nimi neporadil i přes opakované použití. Celkově to není přístroj, bez kterého by se člověk neobešel a na to, že se dá pořádně použít jen na některé plochy, tak ta cena je poměrně vysoká. Netvrdím, že by byl špatný, na úklid auta je užitečný, ale jinak nemá velké využití.

Ověřený zákazník Testuj.to Patrik

• jednoducha inštalácia
  • intuitívne nastavenie
  • ľahká manipulácia
  • mierne ťažký
  • málo nástavcov

Vysávač Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N od Bissell má jednoduché balenie, a nie je potrebné žiadne dodatočné nastavenie alebo inštalácia. Prístroj sa naplní vodou a čistiacim prostriedkom a následne zapne a vyberie sa potrebný program (para, voda alebo para s vodou). Po vybratí, peogramu, je potrebné počkať 30sekúnd aby sa stroj zahrial a para mala dostatočnú teplotu. Vyberiete si jednu z 3och koncoviek, a môžte sa pustiť do čistenia. Balenie obsahuje aj manuál v češtine, ale nebol vôbec potrebný.

Ověřený zákazník Testuj.to David

Přidáno: 6. ledna 2024

• Malé kompaktní rozměry
  • Kolečka zlepšují mobilitu
  • Parní funkce je super
  • Jednoduchá obsluha
  • Docela hlučný
  • Ergonometrie parního nástavce

Moje zkušenost s tímto parním čističem mě příjemně překvapila. Jeho kompaktní rozměry a lehká konstrukce umožňují snadný přenos a mobilitu díky kolečkům, což je velký benefit. Navíc variabilita v použití různých nástavců přidává na jeho univerzálnosti.Je mírně hlučnější.
V průběhu testování jsem se zaměřil na úklid čalounění sedačky a menších koberců, kde čistič předvedl velmi dobrý výkon.Hlavně se mi líbila parní funkce.
Na druhou stranu, při pokusu o napařování pověšených záclon mě nenadchl.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 5. ledna 2024

• malá váha
  • účinnost
  • velká hlučnost
  • nedostatečný manuál
  • robustní elektický kabel

Jelikož máme doma několik psů a kočku, možnost testovat Bissell 3700N SpotClean HydroSteam Pro jsem uvítala. Nalákala mě možnost odhodit kartáč a tepovač a věčně nedrhnout koberce a podlahu. Používala jsem přístroj jen krátce, ale dá se říct, že splňuje to, co nabízí. Podařilo se mi vyčistit i opravdu odolné skvrny z koberců, vyčistil i kachličky a podlahu v koupelně. Záporem je naprosto nevyhovující manuál - spoustu času jsem trávila hledáním na internetu, velká hlučnost přístroje a poměrně robustní elektrický kabel o který jsem neustále zakopávala. Také bych přivítala prodlužovací nástavec na sací hadici, i když by to možná snížilo sílu odsávání vody.

GEKO GH01-100

GEKO GH01-100

Ověřený zákazník eSHOPnet Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v eSHOPnet

• nekvalitní produkt a ještě horší prodejce

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25